Květen 2007

Hodně avatarů

30. května 2007 v 19:37 Avatary
AvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatarAvatar

Mary-Kate Olsen

26. května 2007 v 12:15 Videa
Fotky Mary-Kate a její příběh

Chodník slávy a jak je postříkají slizem. Tak co na to říkáte?

26. května 2007 v 12:08 Videa
Nejdřív to není nic moc ale potom tam je jak jsou u chodníku slávy a jak je postříkají slizem je to humus vydržte u toho a stojí to za to.

Která fotka je nejlepší?květen 2007

20. května 2007 v 14:21 Fotka měsíce
č. 1
č. 2č. 3č.4č. 5č. 6

Email

20. května 2007 v 13:43 Adresa na olsenky
E-mail:mary-kateandashley@mail.com

3.Adresa

20. května 2007 v 13:41 Adresa na olsenky
Warner Bros:
Warner Bros Studio,
4010 West Olive Aventue,
Burbank,CA

2.Adresa

20. května 2007 v 13:40 Adresa na olsenky
Fank Club MK a Ash:
Mary-kate and Ashley's Fanc Club,
13273 Ventura Blvd,
Suite 208,Studio City,CA 91604,U.S.A.
C/O Two of a Kind

1.Adresa

20. května 2007 v 13:40 Adresa na olsenky
Dualstar:
Dualstar Publications
C/O Thore and Company,
1801 Century Park East,
Los Angeles,CA 90067

To je jejich maminky

20. května 2007 v 13:37
Tady ten dům je jejich maminky alespoň myslím.

O čem je film Výlet do paříže

20. května 2007 v 12:57 Výlet do Paříže

Výlet do PařížeObrazek

Když jedou Mary-Kate a Ashley do Francie, připravují se na spoustu legrace a - jak už je jejich dobrým zvykem - kují dobrodružné pikle. Při cestě do Paříže, za návštěvou svého dědečka, se obě dívky zamilují do Francie a hlavně ztratí hlavy pro dva šarmantní Francouze. Na mopedech se prohánějí kolem pařížských památek, hledají si nové kamarády a snaží se uniknout svému upjatému průvodci. Od nakupování ve francouzských buticích, přes prohlídku Notre Dame, po večerní rande na Eiffelovce - prostě jeden fantastický zážitek za druhým.

Infooo o fílmíku

19. května 2007 v 17:24 Malé dohazovačky

Malé dohazovačky

It Takes Two

Malé dohazovačky - It Takes Two
Typ filmu: Komedie Rodinný Rok výroby: 1995 Režie: Andy Tennant Hrají: Kirstie Alley, Steve Guttenberg, Mary-Kate Olsen ,Ashley Olsen, Lawrence Dane , Gerard Parkes , Philip Bosco , Desmond Robertson , Tiny Mills , Sean Orr , Douglas O'Keeffe , Mark Huisman , Ernie Grunwald , Austin Pool , Andre Lorant , Vito Rezza Popis: Amanda (Mary-Kate Olsen) je devítiletá holka z dětského domova. Amanda má moc ráda sport-hlavně baseball. Taky má ráda svou vychovatelku-Dianu. Alissa Callawayová (Ashley Olsen) má narozdíl od Amandy bohatého otce. Její matka jí zemřela, když byla malá. Když se Alissa vrátí ze soutěže, kde získala první místo ve hře na klavír, zjistí, že si otec našel nějakou ženu. Protože ji to překvapilo, rozhodla se, že uteče z domu.

Mezitím Amanda odjíždí s dětmi z domova na tábor, který náhodou patří Alissinýmu otci. Tam se skamarádama vsadí, že zazvoní u domu Callawayových. Ale přes očekávání Amandy se otevřou dveře a neznámý muž ji vtáhne dovnitř. Když ale Amanda na stěně uvidí viset obraz, na kterém je ona sama, lekne se a z toho domu uteče.

Zatímco se Amanda dostala do domu Callawayových, Allisa se seznámí s Dianou a jde s ní do tábora.Ale když se má hrát fotbal, který Alissa nesnáší, uteče.

Tak Amanda i Allisa utíkají lesem. A potom se i potkaly. Nerjdřív se hrozně lekly, ale pak si zvykly na to, že jsou úplně stejné a domluvily se, že si na jeden den vymění role. Amanda si vyskouší, jaké je to mít tátu a zároveň se na přání Ellisy pokusí odehnat tátovu novou přítelkyni.

Když se druhý den sejdou, napadne je obě jedna věc: dát dohromady pana Callawaye a vychovatelku Dianu. První dva pokusy nebyly moc úspěšné, ale do třetice se to povedlo. To už byla svatba pana Callawaye a jeho přítelkyně v plném proudu, když do kostela přišla Diana a Allisin otec místo toho osudného "ano", řekl "ne". Ale pro holky nebylo tak jednoduché, dát ty dva dohromady. Hlavně proto, že Allisu, která se vydávala za Amandu, dali do adopce...

Ale nakonec všechno dobře dopadlo a z Amandy a Allisy se staly ségry..

O čem je tento film

19. května 2007 v 17:20 Měsíční kámen

Měsíční kámen

Double, Double, Toil and Trouble

Měsíční kámen - Double, Double, Toil and Trouble
Motto: Mary-Kate a Ashley Olsen v komedii Stuarta Margolina Typ filmu: Komedie Rok výroby: 1993 Režie: Stuart Margolin Hrají: Mary-Kate Olsen,Ashley Olsen , Phil Fondacaro , Eric McCormack , Wayne Robson , Alex Diakun , Mitchell Kosterman , Gerry McAteer , Ian Bagg Popis: Připravte se na kouzla, čarodějnice, čaroděje a velké dobrodružství! Opět je tu Halloween - nejděsivější a zároveň nejzábavnější svátek podzimu. Jenže dvojčata Lynn a Kelly Farmerovy (Mary-Kate a Ashley Olsen) musí čelit ještě něčemu horšímu.

Jedeme k babičce - info

19. května 2007 v 16:58 Jedeme k babičce

Jedeme k babičce (TV)

To Grandmother's House We Go

Jedeme k babičce (TV) - To Grandmother's House We Go
Typ filmu: Dobrodružný Komedie Rodinný Rok výroby: 1992 Hrají: Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, J. Eddie Peck , Stuart Margolin , Rick Poltaruk , Leslie Carlson , Walter Marsh , Byron Lucas , John B. Destry Popis: Sestry Julie (Mary-Kate Olsen) a Sarah (Ashley Olsen) Thompson tajně sledují svojí matku Rhondu. Ta se o holkách před přáteli zmíní, že hodně zlobí. Holky se rozhodnou, že udělají svojí mamince prázdniny a tak se vydají až za babičkou na Vánoční prázdniny, jenomže cestou k babičce je unesou dva chlápci (Harvey a Shirley).

Vezmou je na Edgemontský karneval, kde si je má maminka vyzvednout. Na karnevale zjistí, že ty dva ukradli Santa Clausovi saňe. Policie si ale myslí, že zlodějem byla Rhonda a její nový přítel Eddie. Nakonec se však přijde na to, že to byli oni dva chlápci, jak tvrdila děvčata. Holky mají případ vyřešený a už se těší k babičce!